74 Tour de Pologne za nami !

1 sierpnia 2017 roku to była nie lada atrakcja nie tylko dla fanów kolarstwa!!! Tour de Pologne już kolejny raz na trasę swojego przejazdu wybrał mi.in. Olkusz. Tym razem w obrębie naszego miasta zlokalizowane zostały dwie premie: lotna (rynek) i górska (ul. 29 listopada). Upalny, wakacyjny wtorek zgromadził licznie entuzjastów sportu rowerowego na całej trasie olkuskiego przejazdu.

Tego dnia kolarze ciężko pracowali na swoje dobre czasy, podobnie jak organizatorzy, wolontariusze, a także służby zabezpieczające imprezę, by wydarzenie przebiegło sprawnie i było wielkim sportowym widowiskiem.

Od wczesnych godzin rannych ponad 40 wolontariuszy naszego Centrum przygotowywało trasę, rozdawało materiały promujące zarówno imprezę, jaki i nasze miasto, udzielało informacji, gdzie znajdują się sanitariaty czy pomoc medyczna, a także dyżurowało przy stoiskach Urzędu Miasta oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kolejny raz przejazd kolarzy stał się doskonałą okazją do promocji naszego miasta!  

Dziękujemy wolontariuszom za ich zaangażowanie i pomoc. To była naprawdę świetna impreza!

Do zobaczenia za rok!!!

 

Wolontariat NGO.pl - małopolskie

Źródła nie znaleziono