Lider młodzieżowy na rzecz lokalnego środowiska. Program kształtowania kompetencji społecznych uczniów olkuskich szkół średnich

Do 3 maja 2020 r. czekamy na zgłoszenia do projektu „Lider młodzieżowy na rzecz lokalnego środowiska. Program kształtowania kompetencji społecznych uczniów olkuskich szkół średnich.” Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej, chcesz działać i motywować innych do wspólnych aktywności nasz projekt jest dla Ciebie.

Mimo trudnej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, Stowarzyszenie RSM działa dalej. Traktujemy ten projekt jako szansę na wdrożenie nowych sposób szkolenia (spotkania zdalne) . Być może wspólnie wymyślimy także inicjatywy na rzecz lokalnego środowiska, które pomogą w walce z COVID-19 lub zrealizujemy projekty w Internecie? Masz zatem szansę, na zrobienie czegoś niezwykłego w tych trudnych czasach – nie tylko rozwiniesz swoje kompetencje społeczne (które będziesz mógł wykorzystać także w szkole lub w przyszłej pracy), ale pomożesz innym przetrwać obecną sytuację.

Założenia projektu polegają na kształtowaniu umiejętności liderskich w dziedzinie aktywności obywatelskiej i społecznej wśród uczniów szkół średnich powiatu olkuskiego (15 os.), z włączeniem ich w innowacyjne wsparcie na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY – potrzebny jest nam czas, zapał i energia uczestników:)Kto może wziąć udział w projekcie:
- jesteś uczniem szkoły średniej z terenu powiatu olkuskiego;
- działasz na rzecz lokalnego środowiska (wolontariat, samorząd szkolny, lider w grupie  nieformalnej);
- chciałbyś przeżyć przygodę, która wyzwoli w Tobie prawdziwego lidera

wypełnij formularz zgłoszeniowy. Formularz dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia (www.wolontariat. rsm.olkusz.pl) . Masz pytania  związane z udziałem w projekcie – zadzwoń (tel: 795 249 037) lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolontariat NGO.pl - małopolskie

Źródła nie znaleziono